Plastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimas su greenteQ VARIO 3 JUOSTA

Susimąstantys apie ateities perspektyvas statytojai šiuo metu neišvengiamai turi galvoti apie energijos taupymo programą. Energijos taupymas prasideda nuo tinkamo sandarinimo.

Ypač reikėtų atkreipti dėmesį į kokybišką langų jungiamųjų siūlių sandarinimą. Priešingu atveju statinys gali neatitikti sugriežtintų naujųjų šilumos taupymo normatyvų EnEV reikalavimų, taikomų sandaraus pastato karkasui.
greenteQ VARIO 3 juosta pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Siekiant sutaupyti energijos ir naudojant vieną juostą, lango sandarinimo procesas tampa greitesnis, saugesnis ir paprastesnis. 

Plastikinių langų montavimas

VARIO 3 juostos naudojimo būdas

Jei ankščiau jums prireikdavo 3 gaminių, dabar užtenka tik vieno, kadangi viena greenteQ VARIO 3 juosta apjungia savybės, kurios taikomos visų trijų plokštumų sandarinimui:

Išorinė greente Q VARIO 3 juostos pusė nepraleidžia lietaus virš 600 Pa.
Vidurinis juostos sluoksnis sulaiko šilumą ir garsą.
Vidinė juostos pusė nepraleidžia oro ir garų.

Su greenteQ VARIO 3 juosta siūlė gerai išdžiūna (patvirtinta ift Rosenheim tyrimų laboratorijoje). EnEV šilumos izoliacijos normatyvuose pagal DIN 4108-3 reikalaujama, kad atitirpimo metu susikaupęs vanduo garuodamas turėtų vėl patekti į aplinką. VARIO 3 juosta atitinka šį reikalavimą.

Visos minėtos savybės gali padėti sutaupyti laiko sandarinant langus. Plastikinių langų montavimasPirmo darbo etapo metu juosta priklijuojama prie lango rėmo ir jos galai suduriami ties kampais. Lyginant su įprastu lango montavimo procesu, naudojant VARIO 3 juostą, darbo laikas sutrumpėja daugiau nei ¼.

Saugus montavimas

Montuoti galima nepriklausomai nuo oro sąlygų. Bet kokiu atveju garantuojamas efektyvus siūlių užsandarinimas. Nepralaidi orui vidinė juostos pusė yra žalios spalvos ir dėl to montuojant išvengiama klaidų.

Darbininkai, montuodami langus, susiduria su dažna problema dėl skirtingo dydžio tarpų sandarinimo. Naudojant greenteQ VARIO 3 juostą užtikrinamas saugumas, nes dėl gebėjimo plėstis suvienodinami skirtingi tarpai tarp sandūrų bei statybinių konstrukcijų, o taip pat išvengiama įtrūkimų. Todėl užtenka tik keleto pločių juostos tam, kad būtų užsandarintos skirtingos siūlės. Juostos matmenys: 5-10mm, 7-15 mm ir 10-20 mm, kai lango montavimo gylis 60 mm, 70 mm, 80 mm ir 90 mm.

Plastikinių langų montavimas

greenteQ VARIO 3 – tai rinkai tiekiama siūlių sandarinimo juosta, pasižyminti puikiomis savybėmis, atitinkančiomis naujosios EnEV montavimo darbų direktyvos reikalavimus. Be to, naudojant šią juostą galima realizuoti optimaliausius energijos taupymo metodų taikymo sprendimus.

greenteQ VARIO 3 JUOSTA – GAMINIO PRIVALUMAI

• 3 plokštumų sandarinimas tik vieno gaminio pagalba
• Paprastas ir saugus lango sandarinimas montavimo metu
• Tik keleto pločių juostos, kuriomis sandarinamos
įvairiausios siūlės
• Dėl sutaupomo laiko sumažėja montavimo kaina
• Montavimas nepriklauso nuo oro sąlygų
• Atitinka EnEV reikalavimus
• 100 % nepralaidus orui ir vandeniui
• Jungčių garso izoliavimas patikrintas IFT Rosenheim
• IFT išduotas bendrasis statybos inspekcijos tarnybos bandymų sertifikatas
• Oro pralaidumas pagal IFT

Plastikinių langų montavimas

Viena juosta 100 % lango užsandarinimui;
Dėl juostos vidinės pusės žalios spalvos, išvengiama klaidų montuojant;
Paprastas ir saugus langų sandarinimas tik priklijuojant juostą;
Tam, kad langai būtų sandarūs ir saugūs, užtenka tik juostos galus sudurti ties kampais;
100 % saugus montavimas;
Universalumo dėka sandarinimas ≥ 600 Pa;
100 % Stipriam lietui atspari juosta ≥ 600 Pa.